-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга по оформленню, організації поїздки (бронювання та оформлення залізничних квитків, організація супроводу, харчування в дорозі(пайок)) для дітей пільгових категорій, які прямують на оздоровлення та відпочинок в дитячий заклад санаторного типу «Карпати» ДП «Клінічний санаторій «Карпати» ПАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» та у зворотному напрямку
Оголошено тендер
180 000.00
UAH
Номер:
8e99b308c16142fa9334637d38dbae79
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-20-009734-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41807012
-
Адреса:
53742, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Карпівка, вулиця Центральна, будинок 97-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41807012
-
Адреса:
53742, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Карпівка, вулиця Центральна, будинок 97-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга по оформленню, організації поїздки (бронювання та оформлення залізничних квитків, організація супроводу, харчування в дорозі(пайок)) для дітей пільгових категорій, які прямують на оздоровлення та відпочинок в дитячий заклад санаторного типу «Карпати» ДП «Клінічний санаторій «Карпати» ПАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» та у зворотному напрямку
Примітки:
Закуповується послуга перевезення та супроводу дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Діти прямують на оздоровлення в Закарпатську область відповідно до закуплених путівок. Кількість дітей - 100. Кількість днів оздоровлення: 14 день. Кількість змін: 2
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
63510000-7 Послуги туристичних агентств та подібні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
20.05.2026 13:41
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Щорічна оздоровча кампанія учнів закладів освіти Карпівської сільської ради згідно Положення про оздоровлення.
-
Дата публікації:
20.05.2026 15:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3140 - Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи)
Адміністративно-територіальна класифікаціяКарпівка
Сума180 000.00 UAH