• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт вузла обліку теплової енергії із заміною лічильника в Ліцеї № 21, за адресою: вулиця Саксаганського, 64, Голосіївського району, міста Києва (Підготовка об’єкту до опалювального сезону)

Завершена

285 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 733fac052a1d4f5f9ca274b3935405c2
Внутрішній номер закупівлі: 29278137
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-20-002166-a   
Замовник: Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Вікторія Суховеєва +380442571274 viktoria-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 285 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.05.2026 10:16 - 25.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.05.2026 10:16 - 28.05.2026 10:00
Аукціон: з 29.05.2026 14:27
Період кваліфікації: 28.05.2026 10:00 - 02.06.2026 08:42
Період завантаження договору: 08.06.2026 00:00 - 18.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴285 000.00 Поточний ремонт вузла обліку теплової енергії із заміною лічильника в Ліцеї № 21, за адресою: вулиця Саксаганського, 64, Голосіївського району, міста Києва (Підготовка об’єкту до опалювального сезону)