• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт вузла обліку теплової енергії із заміною лічильника в Ліцеї № 21, за адресою: вулиця Саксаганського, 64, Голосіївського району, міста Києва (Підготовка об’єкту до опалювального сезону)

Оголошено тендер

285 000.00 UAH
Номер: 56e66d4f324c49fd85b89dece4ec6d99
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-20-001895-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
Замовник: Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
Очікувана вартість: 285 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт вузла обліку теплової енергії із заміною лічильника в Ліцеї № 21, за адресою: вулиця Саксаганського, 64, Голосіївського району, міста Києва (Підготовка об’єкту до опалювального сезону)
Примітки: закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
CCCE_UA: 1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів
Дата опублікування: 20.05.2026 09:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума285 000.00 UAH