-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт адміністративної будівлі приміщень 1-го поверху АРЗ СП ГУ ДСНС України у Рівненській області, за адресою: м. Рівне, вул. Млинівська, 34
Тендер Prozorro UA-2026-05-19-014251-a
Торги не відбулися
1 213 045.20
UAH з ПДВ
Номер:
22b43ce0413c4538aac5ac6ea12f24f8
Внутрішній номер закупівлі:
29274898
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-19-014251-a
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25575049
-
Адреса:
33005, Україна, Рівненська область, М.РІВНЕ, ВУЛ. НЕБОЖИНСЬКОГО НАЗАРА БУД. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костянтин Лиморенко +380687584116 vrzz2022@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 213 045.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.05.2026 18:44 - 25.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.05.2026 18:44 - 28.05.2026 00:00
Аукціон:
з 28.05.2026 12:21
Період кваліфікації:
28.05.2026 00:00 - 03.06.2026 18:17
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 213 045.20 Поточний ремонт адміністративної будівлі приміщень 1-го поверху АРЗ СП ГУ ДСНС України у Рівненській області, за адресою: м. Рівне, вул. Млинівська, 34