• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт адміністративної будівлі приміщень 1-го поверху АРЗ СП ГУ ДСНС України у Рівненській області, за адресою: м. Рівне, вул. Млинівська, 34

Оголошено тендер

1 213 045.20 UAH
Номер: dd33582663ca43c8be3f22e67e876a60
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-19-017368-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
Замовник: Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
Очікувана вартість: 1 213 045.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт адміністративної будівлі приміщень 1-го поверху АРЗ СП ГУ ДСНС України у Рівненській області, за адресою: м. Рівне, вул. Млинівська, 34
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 19.05.2026 16:52

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт адміністративної будівлі приміщень 1-го поверху АРЗ СП ГУ ДСНС України у Рівненській області, за адресою: м. Рівне, вул. Млинівська, 34
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума1 213 045.20 UAH