-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лабораторні реактиви до аналізатора IMMULITE 2000, ДК 021:2015 - 33690000-3 Лікарські засоби різні
Тендер Prozorro UA-2026-05-19-013698-a
Тендерна документація розроблена на виконання вимог Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Терміни вживаються у значенні, наведеному в Законі. Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою
Завершена
1 690 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
2a151e78823b4c9a9741d96a0eef0802
Внутрішній номер закупівлі:
29274355
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-19-013698-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Святошинського р-ну м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
26199401
-
Адреса:
03134, Україна, Київська область, Київ, Симиренка, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іващенко Ольга Олександрівна +380442988586 kdcekonomist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 690 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.05.2026 17:00 - 25.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.05.2026 17:00 - 28.05.2026 00:00
Аукціон:
з 28.05.2026 11:04
Період кваліфікації:
28.05.2026 00:00 - 02.06.2026 16:51
Період завантаження договору:
08.06.2026 00:00 - 18.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 690 000.00 Лабораторні реактиви до аналізатора IMMULITE 2000, ДК 021:2015 - 33690000-3 Лікарські засоби різні