• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лабораторні реактиви до аналізатора IMMULITE 2000, ДК 021:2015 - 33690000-3 Лікарські засоби різні

Оголошено тендер

1 690 000.00 UAH
Номер: 9bcd8ce01a2a4b93ada9f3055de80021
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-15-010233-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Святошинського р-ну м. Києва
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Святошинського р-ну м. Києва
Очікувана вартість: 1 690 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лабораторні реактиви до аналізатора IMMULITE 2000, ДК 021:2015 - 33690000-3 Лікарські засоби різні
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 15.05.2026 13:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 690 000.00 UAH