-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з проведення контролю за якістю стічних вод
Тендер Prozorro UA-2026-05-19-013465-a
Завершена
42 720.00
UAH без ПДВ
Номер:
8c620dee6d0248c5a5d352864fea681c
Внутрішній номер закупівлі:
29274117
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-19-013465-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081389
-
Адреса:
02099, Україна, Київська область, Київ, вул. Санаторна будинок 12/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Стельмащук Олександр Анатолійович 380444652526 stelmashchuk.o.a@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90710000-7 Екологічний менеджментАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
42 720.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.05.2026 16:46 - 24.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.05.2026 16:46 - 27.05.2026 00:00
Аукціон:
з 27.05.2026 13:08
Період кваліфікації:
27.05.2026 00:00 - 28.05.2026 16:14
Період завантаження договору:
03.06.2026 00:00 - 13.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴42 720.00 Послуга з проведення контролю за якістю стічних вод ВП "Бехівський", "Пенізевицький", "Самчинецький"