-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з проведення контролю за якістю стічних вод
Оголошено тендер
51 264.00
UAH
Номер:
150cb57addee4f34ac2486147d6bc9c3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-19-016585-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081389
-
Адреса:
02099, Україна, Київська область, Київ, вул. Санаторна будинок 12/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081389
-
Адреса:
02099, Україна, Київська область, Київ, вул. Санаторна будинок 12/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
51 264.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга з проведення контролю за якістю стічних вод
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90710000-7 Екологічний менеджмент
Дата опублікування:
19.05.2026 16:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума51 264.00 UAH