• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

44220000-8 Столярні вироби (44221200-7 Двері; 44221220-3 Протипожежні двері)

Торги не відбулися

335 800.00 UAH з ПДВ
Номер: bb1afa96de18421c94284421acad30b1
Внутрішній номер закупівлі: 29272401
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-19-011732-a   
Замовник: Управління культури Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Козляєва Олена Вікторівна 380442070992 culture_solor@kyivcity.gov.ua http://solom.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 335 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.05.2026 16:54 - 24.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.05.2026 16:54 - 27.05.2026 10:00
Аукціон: 28.05.2026 13:27 - 28.05.2026 13:50
Період кваліфікації: 28.05.2026 13:50 - 05.06.2026 15:34

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴335 800.00 44220000-8 Столярні вироби (44221200-7 Двері; 44221220-3 Протипожежні двері)