• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

44220000-8 Столярні вироби (44221200-7 Двері; 44221220-3 Протипожежні двері)

Оголошено тендер

335 800.00 UAH
Номер: cd30d30ce3834bc6a9d6112744d58470
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-19-014034-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління культури Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації
Замовник: Управління культури Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації
Очікувана вартість: 335 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 44220000-8 Столярні вироби (44221200-7 Двері; 44221220-3 Протипожежні двері)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 19.05.2026 15:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4030 - Забезпечення діяльності бібліотек
Адміністративно-територіальна класифікаціяСолом’янський
Сума198 800.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1080 - Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяСолом’янський
Сума137 000.00 UAH