• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Детектор

Завершена

130 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 2da7b568a8fa4ebe996b0d75d8db3b8b
Внутрішній номер закупівлі: 29272362
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-19-011700-a   
Замовник: Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
Контактна особа: Нороха Дмитро Петрович 380567965566 dlinkor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 130 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.05.2026 15:53 - 24.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.05.2026 15:53 - 27.05.2026 09:00
Аукціон: з 28.05.2026 15:22
Період кваліфікації: 27.05.2026 09:00 - 28.05.2026 14:09
Період завантаження договору: 03.06.2026 00:00 - 13.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴130 000.00 Детектор