• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Детектор

Оголошено тендер

130 000.00 UAH
Номер: 1adff1313514442aae057aa5bf6ad1ce
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-19-013367-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
Замовник: Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
Очікувана вартість: 130 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Детектор
Примітки: Місцезнаходження замовника - 49005, Україна , Дніпропетровська обл., Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 19. Категорія замовника - Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (юридична особа, яка є розпорядником бюджетних коштів)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 19.05.2026 15:07

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Детектор мобільних та безпровідних сигналів
Код ДК 021:2015: 38431000-5 Детектори
Кількість 1 штука
Період постачання до 30.10.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума130 000.00 UAH