-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Роз'єми живлення (ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем)
Тендер Prozorro UA-2026-05-19-010652-a
Завершена
49 570.00
UAH з ПДВ
Номер:
268c6f8f9f2d460b8b64fc163852d328
Внутрішній номер закупівлі:
29271309
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-19-010652-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41760289
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вадим Кириченко +380443654097 v.kyrychenko@dbr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
49 570.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.05.2026 15:16 - 24.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.05.2026 15:16 - 27.05.2026 00:00
Аукціон:
27.05.2026 11:55 - 27.05.2026 12:24
Період кваліфікації:
27.05.2026 12:24 - 01.06.2026 11:35
Період завантаження договору:
07.06.2026 00:00 - 17.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴49 570.00 Роз'єми живлення (ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем)