• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Роз'єми живлення (ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем)

Оголошено тендер

49 570.00 UAH
Номер: db344db5a10e42f68951e04359d03147
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-19-013437-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Замовник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Очікувана вартість: 49 570.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Роз'єми живлення (ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 19.05.2026 15:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6421010 - Забезпечення діяльності Державного бюро розслідувань
Сума49 570.00 UAH