-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплекс безпілотний наземний роботизований «Тарган 200» або еквівалент за кодом ДК 021:2015: 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби
Тендер Prozorro UA-2026-05-19-007019-a
Завершена
773 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
d2199301e05849d18e1ef1f1b8593924
Внутрішній номер закупівлі:
29267693
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-19-007019-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108833
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, ПЛОЩА ГЕНЕРАЛА ГРИГОРЕНКА, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ольга Колодчак +380322586783 zakupivli_gunp@ukr.net https://lv.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
773 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.05.2026 13:06 - 24.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.05.2026 13:06 - 27.05.2026 00:00
Аукціон:
з 27.05.2026 12:36
Період кваліфікації:
27.05.2026 00:00 - 28.05.2026 17:38
Період завантаження договору:
03.06.2026 00:00 - 13.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴773 000.00 Комплекс безпілотний наземний роботизований «Тарган 200» або еквівалент за кодом ДК 021:2015: 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби