-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекс безпілотний наземний роботизований «Тарган 200» або еквівалент за кодом ДК 021:2015: 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби
Оголошено тендер
773 000.00
UAH
Номер:
2376bca566344118b31c3370f7fbb8df
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-19-008654-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108833
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, ПЛОЩА ГЕНЕРАЛА ГРИГОРЕНКА, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108833
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, ПЛОЩА ГЕНЕРАЛА ГРИГОРЕНКА, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
773 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплекс безпілотний наземний роботизований «Тарган 200» або еквівалент
за кодом ДК 021:2015: 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
19.05.2026 12:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комплекс безпілотний наземний роботизований «Тарган 200» або еквівалент за кодом ДК 021:2015: 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби
Кількість
2 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСубвенційні кошти
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума773 000.00 UAH