• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту слабкострумових мереж за адресою: вул. Кирилівська, 103 в Подільському районі міста Києва

Торги відмінено

7 178 016.11 UAH з ПДВ
Номер: 8cbcb745ce434270bd41b6500353865e
Внутрішній номер закупівлі: 29252152
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-18-006005-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Клінічний заклад з надання психіатричної допомоги "ПСИХІАТРІЯ" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Контактна особа: Людмила Індик +380442936441 mihniklyidmila@ukr.net https://psychiatry-kyiv.itmed.org/
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 7 178 016.11 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.05.2026 12:52 - 23.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.05.2026 12:52 - 26.05.2026 00:00
Аукціон: 26.05.2026 13:07 - 26.05.2026 13:30
Період кваліфікації: з 26.05.2026 13:30

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 2b093acdd04f4e0c8c2f3b2a2ababed7
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Відповідно до підпункту 1 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг. У замовника наразі відсутня потреба у закупівлі послуг «ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту слабкострумових мереж за адресою: вул. Кирилівська, 103 в Подільському районі міста Києва». Підставою для прийняття зазначеного рішення стало введення в експлуатацію відділення реабілітації, в якому вже виконано монтаж та введено в дію необхідні інженерні системи безпеки та контролю, а саме: 1. Система контролю доступу; 2. Структурована кабельна система; 3. Диспечеризація системи протипожежного захисту; 4. Система фонового озвучування; 5. Система відеонагляду; 6. Система пожежної сигналізації. Система керування евакуюванням. У межах облаштування відділення реабілітації встановлено та введено в експлуатацію наступне обладнання : - контролер U-PROX — 10 шт.; - зчитувач AY-C12 — 18 шт.; - зчитувач U-PROX Desktop — 1 шт.; - прилад доступу U-Prox IC A — 1 шт.; - замок електроригельний YB-500A — 18 шт.; - дверний доводжувач GU 210 — 18 шт.; - сповіщувач магнітоконтактний ЕСМК-1 — 18 шт.; - кнопка виходу безконтактна ISK-840A — 11 шт.; - домофон DHI-VTH5341G-W — 3 шт.; - виклична панель Wi-Fi Mirafe IP65 IK08 DHI-VTO3311Q-WP — 2 шт.; - моноблок ARTLINE Business GT43v05 — 1 шт.; - карти безконтактні — 100 шт.; - акумулятори 12 В, 7 А•год — 10 шт. - комутатор TP-Link TL-SF1048 — 1 комплект; - комутатор TP-Link SG2218P — 1 комплект; - комутатор TP-Link TL-SL1218P — 1 комплект; - маршрутизатор TP-Link ER605 — 1 комплект; - сервер Brain Advanced A0196 — 1 комплект; - точки доступу MikroTik Disc Lite5 ac — 3 шт.; - патч-панель ATCOM 19" 24×RJ-45 FTP 1U CAT.6 — 3 шт. - IP-відеореєстратор N1L-16-D2 NVR TYTO — 1 шт.; - IP-відеокамера IPC 5B36-A1S-30 TYTO — 8 шт.; - жорсткий диск 3.5" 8TB WD84PURZ Western Digital — 2 шт.; - пристрій безперебійного живлення CH-1102RS 2 kVA — 1 шт.; - джерело безперервного живлення ИБПИ-180 24/12 — 1 шт.; - акумулятор 12 В, 18 А•год — 2 шт. - моноблок настінний ВЕЛЛЕЗн-120-100 — 1 комплект; - стельовий гучномовець IPS-C6P — 21 шт.; - мікшуючий підсилювач IPA-60UMT — 5 шт.; - конденсаторний мікрофон ТМ-300Е — 5 шт.; - оповіщувач світло-звуковий ТС-24-С — 24 комплекти; - оповіщувач світловий «Вихід» ТС-24 — 8 комплектів; - оповіщувач світловий «Вихід» «Грінлайт» УА-2-12/24 — 4 комплекти; - блок живлення БЖ2415 — 1 комплект; - акумулятор 12 В, 7 А•год — 2 шт. - прилад приймально-контрольний пожежний Tiras PRIME A — 1 комплект; - сповіщувач пожежний димовий SMK100 — 33 шт.; - сповіщувач пожежний димовий SMK110 — 17 шт.; - сповіщувач пожежний ручний MNL100 — 3 шт.; - пристрій оптичної сигналізації ВПОС — 7 шт.; - акумулятор 12 В, 7 А•год — 2 шт.; - модуль цифрового автодозвону M-GSM — 1 шт. Таким чином, предмет закупівлі, передбачений процедурою UA-2026-05-18-006005-a, фактично реалізований та введений в експлуатацію в межах нового відділення реабілітації, що свідчить про відсутність подальшої потреби у проведенні зазначеної закупівлі. З огляду на зазначене на виконання вимог підпункту 1 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги (унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2026-05-18-006005-a у разі відсутності подальшої потреби в закупівлі послуг.
Період оскарження: 06.07.2026 12:39 - 17.07.2026 00:00
Дата опублікування: 06.07.2026 12:39
Дата виконання: 17.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴7 178 016.11 ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту слабкострумових мереж за адресою: вул. Кирилівська, 103 в Подільському районі міста Києва