• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів Долинського ліцею №6 "Європейський" Долинської міської ради

Торги не відбулися

132 080.00 UAH з ПДВ
Номер: c6c5a6c266d24feebdf09be2e3c800a2
Внутрішній номер закупівлі: 29251883
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-18-005738-a   
Замовник: ДОЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 6 "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ" ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Марія Шубин 380982468703 mavsch@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 132 080.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.05.2026 12:43 - 23.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.05.2026 12:43 - 26.05.2026 00:00
Аукціон: з 26.05.2026 13:53

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴132 080.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів Долинського ліцею №6 "Європейський" Долинської міської ради