• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів Долинського ліцею №6 "Європейський" Долинської міської ради

Оголошено тендер

132 080.00 UAH
Номер: 0163cf2f762f4ce28261cb3e46e9ccc3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-18-007315-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДОЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 6 "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ" ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ДОЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 6 "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ" ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 132 080.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації гарячого харчування учнів Долинського ліцею №6 "Європейський" Долинської міської ради
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 18.05.2026 12:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДолина
Сума90 759.70 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяДолина
Сума41 320.30 UAH