-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Будівництво захисної споруди цивільного захисту протирадіаційного укриття Прилуцької гімназії №2 Прилуцької міської ради Чернігівської області за адресою: вул. Ветеранська, 2, м. Прилуки, Чернігівська область (ДК 021:2015 – 45210000-2 «Будівництво будівель»)
Тендер Prozorro UA-2026-05-15-012517-a
Розмір бюджетних призначень на 2026 рік складає 27 700 000.00 гривень
Торги не відбулися
40 696 783.00
UAH з ПДВ
Номер:
662c774b9a28431491fd8458d974cae9
Внутрішній номер закупівлі:
29244211
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-15-012517-a
Замовник:
Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
04014246
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Єлецька, 11
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Гмиря Віта Володимирівна +380462677104 ukb_ead3@cg.gov.ua
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
40 696 783.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.05.2026 17:31 - 27.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.05.2026 17:31 - 30.05.2026 11:00
Аукціон:
01.06.2026 14:46 - 01.06.2026 15:09
Період кваліфікації:
01.06.2026 15:09 - 08.06.2026 16:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴40 696 783.00 Будівництво захисної споруди цивільного захисту протирадіаційного укриття Прилуцької гімназії №2 Прилуцької міської ради Чернігівської області за адресою: вул. Ветеранська, 2, м. Прилуки, Чернігівська область