• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Будівництво захисної споруди цивільного захисту протирадіаційного укриття Прилуцької гімназії №2 Прилуцької міської ради Чернігівської області за адресою: вул. Ветеранська, 2, м. Прилуки, Чернігівська область (ДК 021:2015 – 45210000-2 «Будівництво будівель»)

Оголошено тендер

40 696 783.00 UAH
Номер: a31c8ba622e84281ac065cebbb8f958e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-15-015582-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації
Замовник: Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації
Очікувана вартість: 40 696 783.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Будівництво захисної споруди цивільного захисту протирадіаційного укриття Прилуцької гімназії №2 Прилуцької міської ради Чернігівської області за адресою: вул. Ветеранська, 2, м. Прилуки, Чернігівська область (ДК 021:2015 – 45210000-2 «Будівництво будівель»)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ: 3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування: 15.05.2026 16:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1300 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернігів
Сума40 696 783.00 UAH