-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Код 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2018-11-16-000941-b
Завершена
17 232 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 86 160.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 86 160.00 UAH
Номер:
7f97ebfe974f40b2903a8520d51130ed
Внутрішній номер закупівлі:
2924383
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-16-000941-b
Замовник:
Відділ освіти Пустомитівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144697
-
Додаткова контактна особа:
Hlukh Ihor +380380322278 rmk01@ukr.net
-
Адреса:
81100, Україна, Львівська область, Пустомити, вул. Козацька, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Hlukh Ihor +380380322278 rmk01@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
17 232 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
86 160.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
100 000.00 UAH
Період уточнення:
16.11.2018 17:07 - 07.12.2018 16:00
Період прийому пропозицій:
16.11.2018 17:07 - 17.12.2018 16:00
Період прекваліфікації:
17.12.2018 16:03 - 02.01.2019 00:00
Аукціон:
03.01.2019 14:24 - 03.01.2019 14:57
Період кваліфікації:
03.01.2019 14:57 - 09.01.2019 10:07
Період завантаження договору:
03.01.2019 14:57 - 23.01.2019 14:57
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)
Кількість
1000000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
81100, Україна, Львівська область, Пустомитівський район, шкільні та дошкільні заклади освіти Пустомитівського району Львівської області
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ЕКОТЕХНОІНВЕСТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34933742
-
Контактна особа:
Мереніс Андрій Євгенович +380443945121 a.merenis@gmail.com
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, Київ, вул. Вікентія Хвойки буд. 18/14 оф. 311
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
27.12.2018 17:21
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи
32
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Паливторг"
Оскарження: 03.01.2019 14:57 - 20.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40220890
-
Контактна особа:
Морозов Олександр Вікторович 380975668518, paluvtorg@gmail.com
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, будинок 115 Ж, квартира 42
Оскарження: 03.01.2019 14:57 - 20.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
12 407 040.00 UAH з ПДВ /
12 407 040.00 UAH з ПДВ
12 407 040.00 UAH з ПДВ
Документи
16
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427817
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР ГАЗ РЕСУРС" +380442247773 tender.ugr@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 201
Початкова пропозиція
12 866 560.00 UAH з ПДВ /
12 866 560.00 UAH з ПДВ
12 866 560.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
27.12.2018 17:19
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380672361466 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська обл., Черкаси, вул. Гоголя, 137
Початкова пропозиція
14 474 880.00 UAH з ПДВ /
14 474 880.00 UAH з ПДВ
14 474 880.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
27.12.2018 17:18
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
52
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39594527
-
Контактна особа:
Пойченко Олена Георгіївна 380952806586, 380952806586 Olena.Poichenko@lvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Золота, 42
Початкова пропозиція
16 059 948.29 UAH з ПДВ /
16 059 948.29 UAH з ПДВ
16 059 948.29 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
27.12.2018 17:19
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
47
Скарги
0
Контракти
Номер:
ca5979ac154f467585840f409dff5a04
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-16-000941-b-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Паливторг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40220890
-
Контактна особа:
Морозов Олександр Вікторович 380975668518, paluvtorg@gmail.com
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, будинок 115 Ж, квартира 42
Номер договору:
1
Сума договору:
14 888 448.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
12 407 040.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.01.2019 00:00 - 31.03.2020 23:59
Дата підписання:
29.01.2019 00:00
Статус:
Підписаний