• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Код 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)

14 888 448.00 UAH з ПДВ
Номер: ca5979ac154f467585840f409dff5a04
Ідентифікатор договору: UA-2018-11-16-000941-b-a1
Замовник: Відділ освіти Пустомитівської районної державної адміністрації
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Паливторг"
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 1
Дата підписання: 29.01.2019 00:00
Період дії договору: 29.01.2019 00:00 - 31.03.2020 23:59
Сума договору: 14 888 448.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 481 408.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 1148800 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 81100, Україна, Львівська область, Пустомитівський район, шкільні та дошкільні заклади освіти Пустомитівського району Львівської області На карті

Внесені зміни

    Номер: d40389cec9914b42bf20595d98d353fd
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 15.04.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Угода Паливторг.pdf
    Номер: d4945b4ab44f4e89abdc8d5fa88dd1cc
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна реквізитів
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 27.06.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
Паливторг.PDF
    Номер: 6160c622e7984773ba0f9010d09891f6
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна реквізитів
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 18.10.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
паливторг зміна реквізитів.pdf
    Номер: 636309faac324804b1ec269f8352b2ed
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Продовження строку дії договору на наступний рік
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 22.01.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
угода 3.pdf
    Номер: d070a18767ae47c7a9efc6bc8c4c488d
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зменшення суми додаткової угоди на продовження строку дії договору (зменшення суми 20% угоди)
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 13.02.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
мінусова Паливторг.pdf