-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лабораторний скляний посуд
Тендер Prozorro UA-2026-05-15-011524-a
Завершена
85 182.00
UAH з ПДВ
Номер:
5bd1d67b083f4cc7ad7a123ea7d17968
Внутрішній номер закупівлі:
29243220
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-15-011524-a
Замовник:
Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04389466
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгородський р-н місто Вишгород, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА будинок 10-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Архипченко +380445792122 mozmdv.procurement@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
85 182.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.05.2026 15:57 - 21.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.05.2026 15:57 - 24.05.2026 00:00
Аукціон:
25.05.2026 11:53 - 25.05.2026 12:22
Період кваліфікації:
25.05.2026 12:22 - 27.05.2026 11:43
Період завантаження договору:
02.06.2026 00:00 - 12.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴85 182.00 Лабораторний скляний посуд