-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторний скляний посуд
Оголошено тендер
85 182.00
UAH
Номер:
6fc9a8bddc2d4ad49b60a67d69ac29f3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-15-014030-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04389466
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгородський р-н місто Вишгород, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА будинок 10-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04389466
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгородський р-н місто Вишгород, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА будинок 10-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
85 182.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лабораторний скляний посуд
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
15.05.2026 15:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1205050 - Експлуатація державного водогосподарського комплексу та управління водними ресурсами
Сума85 182.00 UAH