-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Крісла для актової зали
Тендер Prozorro UA-2026-05-15-008393-a
Завершена
276 474.00
UAH з ПДВ
Номер:
0365cd36680f411d854ec7456fe9bc16
Внутрішній номер закупівлі:
29240095
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-15-008393-a
Замовник:
Комунальна організація Відділ культури Білгород-Дністровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20996533
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський, вул.Олімпійська,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кумпете Аліна Ігорівна +380671559662 Alex.1.Alina@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
276 474.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.05.2026 14:10 - 20.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.05.2026 14:10 - 23.05.2026 00:00
Аукціон:
з 25.05.2026 12:10
Період кваліфікації:
23.05.2026 00:00 - 26.05.2026 17:27
Період завантаження договору:
01.06.2026 00:00 - 11.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴276 474.00 Крісла для актової зали