-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Крісла для актової зали
Оголошено тендер
276 474.00
UAH
Номер:
9727e60e15fd447dbc5b45fbffd9f5bc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-15-008052-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальна організація Відділ культури Білгород-Дністровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20996533
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський, вул.Олімпійська,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна організація Відділ культури Білгород-Дністровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20996533
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський, вул.Олімпійська,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
276 474.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Крісла для актової зали
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
15.05.2026 12:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Крісла для актової зали
Кількість
59 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКрісла для актової зали
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4000 - Культура i мистецтво
Адміністративно-територіальна класифікаціяБілгород-Дністровський
Сума276 474.00 UAH