-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт вузла обліку теплової енергії із заміною лічильника в закладі дошкільної освіти (ясла - садок) № 717 за адресою: вулиця Віктора Забіли, 9, Голосіївського району, міста Києва (Підготовка об’єкту до опалювального сезону)
Тендер Prozorro UA-2026-05-14-010580-a
Завершена
255 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
304d127147a94bfcb25a818d43a4ce17
Внутрішній номер закупівлі:
29227140
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-14-010580-a
Замовник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Суховеєва +380442571274 viktoria-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
255 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.05.2026 15:33 - 19.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.05.2026 15:33 - 22.05.2026 10:00
Аукціон:
з 25.05.2026 13:24
Період кваліфікації:
22.05.2026 10:00 - 27.05.2026 14:30
Період завантаження договору:
02.06.2026 00:00 - 12.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴255 000.00 Поточний ремонт вузла обліку теплової енергії із заміною лічильника в закладі дошкільної освіти (ясла - садок) № 717 за адресою: вулиця Віктора Забіли, 9, Голосіївського району, міста Києва (Підготовка об’єкту до опалювального сезону)