-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт вузла обліку теплової енергії із заміною лічильника в закладі дошкільної освіти (ясла - садок) № 717 за адресою: вулиця Віктора Забіли, 9, Голосіївського району, міста Києва (Підготовка об’єкту до опалювального сезону)
Оголошено тендер
255 000.00
UAH
Номер:
4605158adad44d49a114de94e18b4247
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-14-012093-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
255 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт вузла обліку теплової енергії із заміною лічильника в закладі дошкільної освіти (ясла - садок) № 717 за адресою: вулиця Віктора Забіли, 9, Голосіївського району, міста Києва (Підготовка об’єкту до опалювального сезону)
Примітки:
закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
CCCE_UA:
1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
14.05.2026 14:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума255 000.00 UAH