-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
вироби з дроту - секції огорожі, стовпи для кріплення секції огорожі, комплект кріплення секції огорожі, ворота розпашні та хвіртка за кодом ДК 021:2015–44310000-6 Вироби з дроту
Тендер Prozorro UA-2026-05-14-009850-a
Завершена
118 324.00
UAH з ПДВ
Номер:
a7b349b870f249d9a8db9b7697dd6a51
Внутрішній номер закупівлі:
29226403
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-14-009850-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ МАГДАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44076718
-
Адреса:
51100, Україна, Дніпропетровська область, селище Магдалинівка, вул. Центральна, буд. 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Сумська +380676328976 vomsr2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
118 324.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.05.2026 14:54 - 19.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.05.2026 14:54 - 22.05.2026 00:00
Аукціон:
з 22.05.2026 15:52
Період кваліфікації:
22.05.2026 00:00 - 26.05.2026 11:35
Період завантаження договору:
01.06.2026 00:00 - 11.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴118 324.00 вироби з дроту - секції огорожі, стовпи для кріплення секції огорожі, комплект кріплення секції огорожі, ворота розпашні та хвіртка за кодом ДК 021:2015–44310000-6 Вироби з дроту