-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
вироби з дроту - секції огорожі, стовпи для кріплення секції огорожі, комплект кріплення секції огорожі, ворота розпашні та хвіртка за кодом ДК 021:2015–44310000-6 Вироби з дроту
Оголошено тендер
118 324.00
UAH
Номер:
87ac8dc197f24d48bd04975391733c52
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-14-011572-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ МАГДАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44076718
-
Адреса:
51100, Україна, Дніпропетровська область, селище Магдалинівка, вул. Центральна, буд. 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ МАГДАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44076718
-
Адреса:
51100, Україна, Дніпропетровська область, селище Магдалинівка, вул. Центральна, буд. 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
118 324.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
вироби з дроту - секції огорожі, стовпи для кріплення секції огорожі, комплект кріплення секції огорожі, ворота розпашні та хвіртка за кодом ДК 021:2015–44310000-6 Вироби з дроту
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дроту
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
14.05.2026 14:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти депутатського фонду
Сума118 324.00 UAH