-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
бензин автомобільний А-92, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2018-12-21-002070-a
Завершена
330 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 1 000.00 UAH
Номер:
fc78c2b844cc4423977011bf179f5bcf
Внутрішній номер закупівлі:
2922583
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-21-002070-a
Замовник:
Відділ освіти Жмеринської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141325
-
Адреса:
23160, Україна, Вінницька область, село Станіславчик, вул. Леніна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гальчинська Ольга Вікторівна +380433221788 zmer.rvo@gmail.com http://www.zhmerosvita.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
330 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
21.12.2018 13:54 - 27.12.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
21.12.2018 13:54 - 06.01.2019 00:00
Аукціон:
09.01.2019 14:30 - 09.01.2019 15:03
Період кваліфікації:
09.01.2019 15:03 - 15.01.2019 11:58
Період завантаження договору:
15.01.2019 08:18 - 04.02.2019 08:18
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин автомобільний А-92
Кількість
1500 літр
Період постачання
01.02.2019 - 31.12.2019
дизельне паливо
Кількість
10000 літр
Період постачання
01.02.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство "Тінік-Оіл"
Оскарження: 09.01.2019 15:03 - 25.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37836304
-
Контактна особа:
Гуслякова Юлія 380432670175, 380674330262 tinikoil@gmail.com
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, Театральна, 20
Оскарження: 09.01.2019 15:03 - 25.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
265 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
265 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.01.2019 17:08
Документи
27
Скарги
0
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
Оскарження: 14.01.2019 17:08 - 26.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Роман Житнюк +380673137987 rzhytniuk@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Оскарження: 14.01.2019 17:08 - 26.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
300 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
297 385.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.01.2019 08:18
Документи
40
Скарги
0
ПП "АДІС"
Оскарження: 15.01.2019 08:18 - 26.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31576283
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО АДІС +380674337493,+380432277934 adis_vn@i.ua
-
Адреса:
21034, Україна, Вінницька область, Вінницький район, село Вінницькі Хутори,, ВУЛИЦЯ ЧЕХОВА, будинок 29, кімната 308
Оскарження: 15.01.2019 08:18 - 26.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
298 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
298 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.01.2019 11:58
Документи
20
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380970154650 S525198@UKR.NET http://www.avias.ua
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Початкова пропозиція
311 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
311 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
40f36525848b4ad085377c097775e31c
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-21-002070-a-a1
Постачальник:
ПП "АДІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31576283
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО АДІС +380674337493,+380432277934 adis_vn@i.ua
-
Адреса:
21034, Україна, Вінницька область, Вінницький район, село Вінницькі Хутори,, ВУЛИЦЯ ЧЕХОВА, будинок 29, кімната 308
Номер договору:
50
Сума договору:
298 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
248 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
29.01.2019 00:00
Статус:
Виконаний