-
Відкриті торги
-
КЕП
бензин автомобільний А-92, дизельне паливо
298 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
40f36525848b4ad085377c097775e31c
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-21-002070-a-a1
Замовник:
Відділ освіти Жмеринської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141325
-
Контактна особа:
Гальчинська Ольга Вікторівна +380433221788 zmer.rvo@gmail.com http://www.zhmerosvita.gov.ua
-
Адреса:
23160, Україна, Вінницька область, село Станіславчик, вул. Леніна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "АДІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31576283
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО АДІС +380674337493,+380432277934 adis_vn@i.ua
-
Адреса:
21034, Україна, Вінницька область, Вінницький район, село Вінницькі Хутори,, ВУЛИЦЯ ЧЕХОВА, будинок 29, кімната 308
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
50
Дата підписання:
29.01.2019 00:00
Період дії договору:
29.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
298 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 49 666.67 UAH)
Оплачено:
298 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 49 666.67 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин автомобільний А-92
Кількість
1500 літр
Період постачання
01.02.2019 - 31.12.2019
дизельне паливо
Кількість
10000 літр
Період постачання
01.02.2019 - 31.12.2019
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
5782f0d6ee9241a28eda76fee64d66b5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі.
Номер додаткової угоди:
50
Дата внесення змін до договору:
16.05.2019 00:00
Статус:
Опубліковано