-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги по хімічній промивці теплообмінників ( підготовка об′єктів до опалювального сезону) в закладах освіти Дарницького району м. Києва (ДК 021:2015 код 90910000-9 «Послуги з прибирання»).
Тендер Prozorro UA-2026-05-14-008917-a
Завершена
703 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
d03f98d5171743bb8e83bcb5275925fa
Внутрішній номер закупівлі:
29225464
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-14-008917-a
Замовник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Сом Алла Олександрівна 380445631724 tender-uo4@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
703 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.05.2026 14:35 - 19.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.05.2026 14:35 - 22.05.2026 00:00
Аукціон:
з 22.05.2026 13:08
Період кваліфікації:
22.05.2026 00:00 - 27.05.2026 08:58
Період завантаження договору:
02.06.2026 00:00 - 12.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴703 000.00 Послуги по хімічній промивці теплообмінників ( підготовка об′єктів до опалювального сезону) в закладах освіти Дарницького району м. Києва (ДК 021:2015 код 90910000-9 «Послуги з прибирання»).