• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги по хімічній промивці теплообмінників ( підготовка об′єктів до опалювального сезону) в закладах освіти Дарницького району м. Києва (ДК 021:2015 код 90910000-9 «Послуги з прибирання»).

Оголошено тендер

703 000.00 UAH
Номер: a4550741155747f3b3e5a656739bf81c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-01-002899-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
Замовник: Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
Очікувана вартість: 703 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги по хімічній промивці теплообмінників ( підготовка об′єктів до опалювального сезону) в закладах освіти Дарницького району м. Києва (ДК 021:2015 код 90910000-9 «Послуги з прибирання»).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 01.05.2026 10:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума386 200.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума316 800.00 UAH