• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги диспансеризації спортсменів для ДЮСШ «Віраж»

Завершена

31 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 4870911eb5774a21bd0b4f16670364dd
Внутрішній номер закупівлі: 29212351
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-13-009843-a   
Замовник: Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Контактна особа: Жук Юлія 380444625922 yz.tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 31 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.05.2026 15:16 - 18.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.05.2026 15:16 - 21.05.2026 00:00
Аукціон: з 21.05.2026 11:56
Період кваліфікації: 21.05.2026 00:00 - 21.05.2026 14:33
Період завантаження договору: 27.05.2026 00:00 - 06.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴31 000.00 Послуги диспансеризації спортсменів для ДЮСШ «Віраж»