• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги диспансеризації спортсменів для ДЮСШ «Віраж»

Оголошено тендер

31 000.00 UAH
Номер: c8f0c11f5cfb4ab79e26b2d1849c2083
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-13-011446-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Замовник: Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Очікувана вартість: 31 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги диспансеризації спортсменів для ДЮСШ «Віраж»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 13.05.2026 14:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:5031 - Розвиток здібностей у дітей та молоді з фізичної культури та спорту комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума31 000.00 UAH