-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Патологоанатомічні дослідження біопсійного та операційного матеріалів, цитологічні дослідження
Тендер Prozorro UA-2026-05-13-006564-a
Торги не відбулися
295 887.00
UAH без ПДВ
Номер:
93fc5496b785487b8d0be982161d54d2
Внутрішній номер закупівлі:
29209102
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-13-006564-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИЛУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34549336
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, Прилуки, вул.Київська, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Погоріла Яна Вікторівна 380463738390 pcml_buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
295 887.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.05.2026 13:03 - 19.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.05.2026 13:03 - 22.05.2026 00:00
Аукціон:
з 22.05.2026 11:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴295 887.00 Патологоанатомічні дослідження біопсійного та операційного матеріалів, цитологічні дослідження