-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Патологоанатомічні дослідження біопсійного та операційного матеріалів, цитологічні дослідження
Оголошено тендер
295 887.00
UAH
Номер:
4fc6e6ae3a2841f595866adfe61d4984
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-13-007818-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИЛУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34549336
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, Прилуки, вул.Київська, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИЛУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34549336
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, Прилуки, вул.Київська, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
295 887.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Патологоанатомічні дослідження біопсійного та операційного матеріалів, цитологічні дослідження
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
13.05.2026 12:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума295 887.00 UAH