• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт приміщень другого поверху Академічного ліцею імені братів Шеметів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області за адресою: Полтавська область, Лубенський район, м. Лубни, проспект Володимирський, 62/1

Торги відмінено

8 178 000.00 UAH з ПДВ
Номер: a4c8d55302b440ab89514de9dd5f5365
Внутрішній номер закупівлі: 29206587
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-13-004056-a   
Замовник: Академічний ліцей імені братів Шеметів ЛМР
Контактна особа: Голояд Леся Іванівна +380536171620 l.goloyad@ukr.net http://lbschool2.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 8 178 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.05.2026 11:25 - 18.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.05.2026 11:25 - 21.05.2026 00:00
Аукціон: з 21.05.2026 13:30
Період кваліфікації: з 21.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 328996b7d5da48039087962548d79ec4
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Проведення процедури з порушенням строків подання пропозицій. Строк подання пропозицій у Закупівлі становить: не менше 7 календарних днів, а потрібно не менше 14 календарних днів — для робіт. Так як закупівля знаходиться на етапі розкриття переможця , зазначені порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити.
Період оскарження: 21.05.2026 12:54 - 01.06.2026 00:00
Дата опублікування: 21.05.2026 12:54
Дата виконання: 01.06.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴8 178 000.00 Капітальний ремонт приміщень другого поверху Академічного ліцею імені братів Шеметів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області за адресою: Полтавська область, Лубенський район, м. Лубни, проспект Володимирський, 62/1