-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень другого поверху Академічного ліцею імені братів Шеметів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області за адресою: Полтавська область, Лубенський район, м. Лубни, проспект Володимирський, 62/1
Оголошено тендер
8 178 000.00
UAH
Номер:
9a115484d57e46e3b2621bd8fd0d9de3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-12-004279-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Академічний ліцей імені братів Шеметів ЛМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25165950
-
Адреса:
37500, Україна, Полтавська область, місто Лубни, проспект Володимирський, б.62/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Академічний ліцей імені братів Шеметів ЛМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25165950
-
Адреса:
37500, Україна, Полтавська область, місто Лубни, проспект Володимирський, б.62/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
8 178 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт приміщень другого поверху Академічного ліцею імені братів Шеметів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області за адресою: Полтавська область, Лубенський район, м. Лубни, проспект Володимирський, 62/1
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
12.05.2026 10:41
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт приміщень другого поверху Академічного ліцею імені братів Шеметів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області за адресою: Полтавська область, Лубенський район, м. Лубни, проспект Володимирський, 62/1
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛубни
Сума8 178 000.00 UAH