-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з отримання профілактичного медичного огляду лікарями
Тендер Prozorro UA-2026-05-13-002611-a
Торги не відбулися
81 521.57
UAH з ПДВ
Номер:
f325076679ee4a8094ff37cf8844115d
Внутрішній номер закупівлі:
29205144
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-13-002611-a
Замовник:
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Львів" Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
14372923
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, м. Дрогобич, вул. Спортивна, 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Павлюк +380969909221 pavlyuk.oksana.dsns@ukr.net https://mrclviv.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
81 521.57 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.05.2026 10:32 - 18.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.05.2026 10:32 - 21.05.2026 00:00
Аукціон:
з 21.05.2026 12:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴81 521.57 Послуги з отримання профілактичного медичного огляду лікарями