-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з отримання профілактичного медичного огляду лікарями
Оголошено тендер
81 521.57
UAH
Номер:
f5fb49e27c0643a19c7cc8128a059d92
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-13-003285-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Львів" Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
14372923
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, м. Дрогобич, вул. Спортивна, 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Львів" Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
14372923
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, м. Дрогобич, вул. Спортивна, 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
81 521.57 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з отримання профілактичного медичного огляду лікарями
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
13.05.2026 10:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти загального фонду
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума81 521.57 UAH