-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нафта і дистилянти (Бензин А-92 (або еквівалент), Дизпаливо (або еквівалент))
Тендер Prozorro UA-2018-12-26-000094-b
Завершена
1 493 560.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 493.56 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 493.56 UAH
Номер:
6285525e0495404899a6e5249873421d
Внутрішній номер закупівлі:
2920514
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-26-000094-b
Замовник:
Відділ освіти Прилуцької районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147500
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, Прилуки, м. Прилуки, вул. Київська, буд. 220, 4 поверх, каб. №60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євгенія Яремкович +380463750266 osvita-2015@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 493 560.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 493.56 UAH
Період уточнення:
26.12.2018 08:56 - 31.12.2018 23:00
Період прийому пропозицій:
26.12.2018 08:56 - 10.01.2019 23:00
Аукціон:
11.01.2019 11:48 - 11.01.2019 12:15
Період кваліфікації:
11.01.2019 12:15 - 17.01.2019 08:38
Період завантаження договору:
11.01.2019 12:15 - 31.01.2019 12:15
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92 (або еквівалент)
Кількість
17800 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Дизпаливо (або еквівалент)
Кількість
29430 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ КОНДОР ЛОГІСТИК
Оскарження: 11.01.2019 12:15 - 28.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39046990
-
Контактна особа:
Грех Юлія Ігорівна +380684156889 nadya.skrypka@ukr.net
-
Адреса:
79018, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Олени Степанівни 46/1
Оскарження: 11.01.2019 12:15 - 28.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 228 599.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 227 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.01.2019 08:38
Документи
53
Скарги
0
ФОП "КУЗНЄЦОВ ЛЕОНІД ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2092111637
-
Контактна особа:
Леонід Олександрович +380504657745 bojkofop@gmail.com
-
Адреса:
17504, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, Військове містечко 12, буд. 107, кв. 11
Початкова пропозиція
1 281 025.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 227 980.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
40
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380982885731 KONDRATEV2010@UKR.NET http://www.avias.ua
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Початкова пропозиція
1 282 914.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 282 914.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
52bf390fba5d4da5b7b71bb1eede70ed
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-26-000094-b-c1
Постачальник:
ТОВ КОНДОР ЛОГІСТИК
×
-
Код ЄДРПОУ:
39046990
-
Контактна особа:
Грех Юлія Ігорівна +380684156889 nadya.skrypka@ukr.net
-
Адреса:
79018, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Олени Степанівни 46/1
Номер договору:
115
Сума договору:
1 072 904.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
894 087.34 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
29.01.2019 09:00
Статус:
Виконаний