• Відкриті торги
  • КЕП

Нафта і дистилянти (Бензин А-92 (або еквівалент), Дизпаливо (або еквівалент))

1 072 904.80 UAH з ПДВ
Номер: 52bf390fba5d4da5b7b71bb1eede70ed
Ідентифікатор договору: UA-2018-12-26-000094-b-c1
Замовник: Відділ освіти Прилуцької районної державної адміністрації
Постачальник: ТОВ КОНДОР ЛОГІСТИК
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору: 115
Дата підписання: 29.01.2019 09:00
Період дії договору: 29.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 1 072 904.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 178 817.46 UAH)
Оплачено: 1 072 904.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 178 817.46 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92 (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 16700 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 17500, Україна, Чернігівська область, Прилуки, Київська, 220 На карті
Дизпаливо (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 22270 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 17500, Україна, Чернігівська область, Прилуки, Київська, 220 На карті

Внесені зміни

    Номер: 888ae1e22b634488a09cc55ba8eb4d1e
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Внести зміни до п. 3.1, 3.2. Договору №115 від 29.01.2019 року Бензин А-92 (або еквівалент) - 25,37 грн. Сума цього договору становить 1227066,50 грн. (один мільйон двісті двадцять сім тисяч шістдесят грнвень 50 коп.) в тому числі ПДВ. Інші умови договору залишаються без змін.
    Номер додаткової угоди: 115
    Дата внесення змін до договору: 29.01.2019 10:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
д.у.1.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 400a6b54f59743738832a8b7f6064743
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторонидійшли згоди викласти Розділ 8 Договору, а саме р/р в такій редакції: р/р 35419046042161, 3542426042161. Інші умови незмінні.
    Номер додаткової угоди: 115
    Дата внесення змін до договору: 31.01.2019 15:00
    Статус:
    Опубліковано
jpg
д.у.2.jpg
p7s
sign.p7s
    Номер: 8d74f202d5894be3aa355652ca2bda66
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: « 1.3. Найменування та кількість товару: Бензин А-92 (або еквівалент) – 17500,00 літрів; Дизпаливо (або еквівалент) – 26920,00 літрів.» «3.1. Сума цього договору становить: 1226805,80 грн. (один мільйон двісті двадцять шість тисяч вісімсот п’ять гривень 80 копійок) з ПДВ.» «3.2 Ціна за одиницю пального становить: Бензин А-92 (або еквівалент) - 27,65 грн. Дизпаливо (або еквівалент) - 28,34 грн.
    Номер додаткової угоди: 115
    Дата внесення змін до договору: 04.04.2019 10:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
д.у.3 пальне.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: c169d40bacff442bbc57724ff5600e92
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 19.12.2019 09:05
    Статус:
    Опубліковано
PDF
Scan1.PDF
p7s
sign.p7s
    Номер: e88997a5ac46443388b80bb8cf59c2be
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміни умов у зв’язку із продовженням строку дії договору, достатнього для проведення процедури закупівлі на початок наступного року, в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 28.12.2019 12:08
    Статус:
    Опубліковано
pdf
scanlite1.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 2784cec0c9ca4b259adc6c321332fa24
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміни умов у зв’язку із продовженням строку дії договору, достатнього для проведення процедури закупівлі на початок наступного року, в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку
    Номер додаткової угоди: 6
    Дата внесення змін до договору: 20.01.2020 11:10
    Статус:
    Опубліковано
pdf
scanliteкон.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 1851666f72544f378f024948daeff6d5
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Номер додаткової угоди: 7
    Дата внесення змін до договору: 26.02.2020 09:46
    Статус:
    Опубліковано
PDF
ДодУгода№7.PDF
p7s
sign.p7s
    Номер: 63c678c6a9df4c74a45e6b691b850311
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 26.02.2020 16:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
scanliteдод.угода4.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 7a3683dc3005486ebf3b6c55b3ca4e91
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 26.02.2020 17:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
scanliteдод.угода4.pdf
p7s
sign.p7s