-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Висоторізи
Тендер Prozorro UA-2026-05-13-002015-a
Пункт 7.15 Інвестиційної програми АТ «Укрзалізниця». Більш детальна інформація та проект договору розміщено в тендерній документації.
Завершена
148 329.17
UAH без ПДВ
Номер:
e9c65a23f7af48d784bc18aedc01b5ae
Внутрішній номер закупівлі:
29204542
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-13-002015-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул.Лисенко, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Антоніна Лукасевич 0443096906 antonina_lukasevich@sw.uz.gov.ua http://swrailway.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
16310000-1 КосаркиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
148 329.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.05.2026 10:11 - 18.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.05.2026 10:11 - 21.05.2026 00:00
Аукціон:
з 21.05.2026 13:40
Період кваліфікації:
21.05.2026 00:00 - 10.06.2026 09:08
Період завантаження договору:
16.06.2026 00:00 - 26.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴148 329.17 Висоторізи