• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Висоторізи

Оголошено тендер

177 995.00 UAH
Номер: 299e2585bb0a4ce9b9294a3d0e2c0cf9
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-13-002532-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 177 995.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Висоторізи
Примітки: Пункт 7.15 Інвестиційної програми АТ «Укрзалізниця»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 16310000-1 Косарки
Дата опублікування: 13.05.2026 10:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума177 995.00 UAH