• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з приймання та захоронення твердих побутових відходів

Послуги з приймання та захоронення твердих побутових відходів

Торги не відбулися

224 220.00 UAH з ПДВ
Номер: 6849fd4621444fb88f0f78a066ae857c
Внутрішній номер закупівлі: 29203861
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-13-001328-a   
Замовник: КП "Шостка-Зеленбуд"
Контактна особа: Гончаренко О.М. +380687775584 kpszb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 224 220.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.05.2026 09:53 - 18.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.05.2026 09:53 - 21.05.2026 00:10
Аукціон: з 22.05.2026 13:14

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴224 220.00 Послуги з приймання та захоронення твердих побутових відходів