• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з приймання та захоронення твердих побутових відходів

Оголошено тендер

224 220.00 UAH
Номер: 446a9606d36d41248abd19d8e260445c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-13-001584-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП "Шостка-Зеленбуд"
Замовник: КП "Шостка-Зеленбуд"
Очікувана вартість: 224 220.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з приймання та захоронення твердих побутових відходів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Дата опублікування: 13.05.2026 09:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума224 220.00 UAH